Майбутні економісти — переможці університетського кросу

19 мая 2024 воскресенье
    Аватар пользователя Гость

Змагання проходили у рамках 55-ї ювілейної спартакіади університету. Дівчата змагалися на дистанціях 500 та 1000 метрів, а хлопці долали 1 та З кілометри.

Особливістю подібних змагань було те, що на старт виходили як досвідчені спортсмени, майстри спорту та члени збірних команд вузу, так і просто аматори спорту. Азарт боротьби підтримувався не лише престижом стати переможцем, але й вартістю призів. До речі, за перше місце студенту призначалася ректорська стипендія. Тим, хто виступив трохи слабше вручили путівку на спортивну базу «Плішка» та цінні подарунки.

У підсумку переможцями у загальнокомандному заліку стали студенти економічного факультету, тільки трохи їм поступилися майбутні хіміки, третє місце вибороли спортсмени інженерно-технічного факультету. У особистому заліку відзначилися студенти факультету фізичного виховання і спорту Андрій Сабов та Мар’яна Єгорова. Вони перемогли на дистанції відповідно 1000 та 500 метрів. Три кілометри найшвидше подолав Анатолій Фіцей, який навчається на економічному факультеті. А першою на фініші дистанції 1000 метрів була Діана Ушманова. Валерій Товт