ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: Злодія "здали" шкарпетки

  01 декабря 2020 вторник

  Двадцятирічний мешканець Ужгородського району Закарпатської області Ігор К. повернувся з армії, проте влаштовуватися на роботу чи опановувати науку не поспішав. Юнак вирішив заробити на життєві розваги вельми швидким, але кримінальним шляхом - грабувати квартири. В якості жертви було вибрано квартиру в одному з будинків по проспекту Свободи в Ужгороді. До злочину юний злодій ретельно підготувався - придбав повний комплект знаряддя для зламування замків. А час для «бойового хрещення» вибрав святковий - понеділок, коли відзначали День Святого Духа.Проте злодійська Фортуна підвела новоспеченого "домушника". Копирсаючись біля облюбованої квартири, він попередньо заклеїв глазок на сусідських дверях, що, однак, не завадило пильній сусідці викликати міліцію. Наряд, який миттєво прибув на місце ще не скоєного злочину, примусив Ігоря на декілька годин відкласти реалізацію свого плану. Але згодом він знову повернувся до квартири, знову заклеїв глазок і вже спокійно зламав замок... Цікава деталь: злодій, щоб не залишати слідів, "працював" у квартирі в шкарпетках - як на ногах, так і на... руках. Пізніше, саме по ворсинках цих шкарпеток, експерти беззаперечно встановили "автора" злочину.

  Злодійський трофей у вигляді 623 доларів та 423 грн. Ігоря задовольнив і ви споюймо покинув місце злочину, але... потрапив прямісінько в "обійми" ужгородських міліціонерів. Яких, знову ж таки, викликала пильна сусідка.

  Остаточну крапку в цій справі незабаром поставлять слідство, а відтак - і суд. Але варто зазначити ще один цікавий нюанс цієї злодійської історії. Навіть правоохоронці не пригадують таких випадків, коли у власника пограбованої квартири виявились зафіксованими номери всіх украдених банкнот. Напередодні йому повернули борг і він переписав серії кожної купюри.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору