ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Чехія

Чехія

  20 июня 2019 четверг

  Участники акции протеста в Праге призывали к проведению всенародного референдума по данному вопросуНесколько сотен человек участвовали в Праге в акции протеста против размещения элементов противоракетной обороны (ПРО) США на территории Чехии. Демонстранты призывали к проведению всенародного референдума по данному вопросу.


  1 просмотров. Обсудить (0)

  Громадська організація “Харита Чеська Республіка” скаржиться на тиск з боку кримінальних структур, який відчувають працівники її філіалів в Україні. Центри, які розташовані у Харкові, Львові та Ужгороді, допомагають бажаючим громадянам України знайти легальну роботу у Чехії без посередників та оформити необхідні документи.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Для наших гастарбайтеров министерство труда и социальных дел Чехии в этом году внедряет новый проект, который бы помог украинцам, ищущим работу в этой стране. В первую очередь, проект сделал бы ненужными услуги нелегальных посредников, так называемых “клиентов”.

  8 просмотров. Обсудить (1)

  Словаччина за рішенням її уряду з 1 травня по 31 серпня нинішнього року видає громадянам України транзитні та короткочасні візи без оплати консульського збору. Про це на брифінгу у Києві повідомили Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки Урбан Руснак та консул Барбара Зварикова.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В парламенті навряд чи знайдеться достатня кількість голосів для ревізії уже прийнятих змін до Конституції України.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вибори до частини верхньої палати парламенту Чехії — Сенату — та до органів влади територіальних громад, які відбулися ще в листопаді минулого року, не привернули до себе належної уваги українських коментаторів. Можливо, через часовий збіг із помаранчевою революцією.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Чимало цікавого і пізнавального містить "Чеський календар-2005", виданий ужгородською Спілкою чеської культури Яна Амоса Коменського та Клубом Томаша Масарика і який знайомить з життям і діяльністю письменника Івана Ольбрахта (Каміла Земана), творчість якого тісно пов'язана із Закарпаттям.Подає календар і матеріали про інших відомих чехів, їхні

  5 просмотров. Обсудить (0)

  За підсумками міжнародної туристичної виставки “Holiday World“ Україна отримала гран-прі виставки за найкращий стенд та вдалу презентацію своїх туристичних можливостей, повідомляє УНІАН.Виставка “Holiday World“ проходила у столиці Чехії Празі з 17 по 20 лютого 2005 року.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  До Ужгородського міськвідділу міліції надiйшли матерiали з правоохоронних органiв Чехії стосовно 30-річного мешканця обласного центру Закарпаття Iвана С., який на територiї Чехії займався вимаганням грошей. Разом з Іваном С. також затримані і його спільники — 30-річний житель селища Великий Бичків, що на Рахівщині, Василь Т.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Верховної Ради Володимир Литвин останні два дні вибудовував нові мости із Чехією. У Празі спікер запевнив - нова зовнішня політика України буде жорсткою і тут же заявив про необхідність пом’якшення візового режиму із країною-сусідкою. Він запропонував безкоштовні візи для чехів. Навзаєм подав пропозицію не брати грошей з українців.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина домовилися сьогодні наполягати на тіснішій співпраці Євросоюзу з Україною, повідомляє "Рейтер".

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття завершила роботу дводенна ділова зустріч “Міжнародні контактні дні”, організована за сприяння Закарпатської торгово-промислової палати, облдержадміністрації та міської ради.

  5 просмотров. Обсудить (0)