ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Срібний дзвін

Срібний дзвін

  26 февраля 2018 понедельник

  У организаторов крупнейшего по украинским меркам Международного музыкального конкурса для детей и юношества "Серебряный звон"(Ужгород, Закарпатская область) начинаются проблемы. А заключаются они в том, что проводить конкурс просто негде!

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді завершив свою роботу V Міжнародний музичний конкурс "Срібний Дзвін". У журі цього мистецького змагання входять авторитетні музиканти України та з-закордону. Серед них світові імена - композитор Євген Станкович та оперна співачка, найкраща Чіо-Чіо-Сан планети, Гізела Ципола.

  3 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Сьогодні о 16.00 у великому залі Закарпатської обласної філармонії в Ужгороді відбудуться урочистості з нагоди закриття V міжнародного дитячо-юнацького мистецького конкурсу "Срібний Дзвін". Протягом шести днів у різних номінаціях змагалися його учасники - близько 120 музикантів від 5 до 21 року з шести країн світу.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді цими днями проходить V Міжнародний дитячо-юнацький мистецький конкурс "Срібний дзвін".

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді розпочався V Міжнародний дитячо-юнацький мистецький конкурс "Срібний Дзвін". Конкурс проходитиме на базі Закарпатської обласної філармонії та Ужгородського державного музичного училища імені Дезидерія Задора і триватиме до 12 жовтня.

  2 просмотров. Обсудить (0)