Ужгородські гандболістки поступилися данчанкам — 17:22

04 травня 2024 субота
    62 переглядів
    Ужгородські «Карпати» програли перший матч третього раунду Кубку ЄГФ

Ужгородські «Карпати» програли перший матч третього раунду Кубку ЄГФ. На «Карпати Арена» закарпатки не змогли переграти доволі сильну команду «Кобенхавн» з Данії. Рахунок матчу – 17:22. Хоч «Карпати» і продемонстрували хорошу гру, а інколи навіть вигравали, тепер вони будуть пробувати відігратися в Копенгагені.

Свій клас гості почали доводити зі стартового свистка. Вже на 27-ій секунді провели показову контратаку і відкрили рахунок. Чемпіонки України, звичайно, не збиралися далеко відпускати свого опонента і ринулися відіграватися. Проте як пробити вмілий захист «Кобенхавна» ужгородки на перших хвилинах ще не знали.
    Перший раз забили господарі аж на 7 хвилині – Олена Уманець постаралася. Проте на той час данки встигли відзначитися тричі.
    Після забитого голу, «карпатівки» осміліли – зрештою, грали вдома перед великою кількістю вболівальників. Доволі успішно діяла Івана Мигович - до 13-ої хвилини вона двічі змогла забити данкам.
    Проте пропускали і «Карпати». Близько до середини тайму, господарі почали діяти краще – завдяки хорошим атакам Вікторії Цибуленко, «Карпати» з трьохголового відриву змогли рахунок зрівняти - 6:6.
    Данки такого явно не чекали – відразу після голу їх наставник Албертсен попросив тайм-аут аби збити темп гри. Це допомогло данкам – вони знову вийшли вперед. Шанс відразу зрівняти рахунок «карпатівки» не використали – Тарасова не змогла реалізувати семиметровий. Виправила її помилку Вікторія Цибуленко, яка в першому таймі була найкраща. Далі гра пішла «м’яч в м’яч» - атакували команди переважно через центр. На жаль, данки під кінець тайму вирвалися вперед, а закарпатки відігратися не встигли: преша половина гри закінчилася з рахунком 9:10 на користь «Кобенхавна».
    До речі, в першому таймі варто відзначити дуже хорошу гру Наталії Гайович, ігровий показник її дій був 50%.
    Зрівняли рахунок господарі відразу на початку другої половини гри – Цибуленко реалізувала семиметровий. А на 3-ій хвилині «карпатівки» навіть вперше в грі вийшли вперед – знову продемонструвала клас капітан українського чемпіона – 12:11. Данки повернули собі перевагу в рахунку тільки на 10-ій хвилині тайму - 13:14. На 18-ій хвилині данки почали збільшувати перевагу – захищатися втомленим ужгородкам ставало все важче. На 20-тій хвилині Кобенхавн вів в рахунку вже 14:18.
    В заключній десятихвилинці все стало зрозуміло – українські чемпіонки втомилися і на рівних зі скандинавськими гостями грати вже не встигали. До 22-ої хвилини їм вдалося трохи скоротити рахунок 16:19. Але ближче до кінця матчу, «Кобенхавн» тільки збільшував перевагу. За 2 хвилини до завершення гри, скандинавки вже вели в рахунку 17:22. З таким рахунком матч і завершився.
    "Карпати" Ужгород - "Кобенгавн" Копенгаген *17:22 (9:10)