18 травня 2024 субота

Ужгородські гандболістки поступилися данчанкам — 17:22

65 переглядів
    Ужгородські «Карпати» програли перший матч третього раунду Кубку ЄГФ

Ужгородські «Карпати» програли перший матч третього раунду Кубку ЄГФ. На «Карпати Арена» закарпатки не змогли переграти доволі сильну команду «Кобенхавн» з Данії. Рахунок матчу – 17:22. Хоч «Карпати» і продемонстрували хорошу гру, а інколи навіть вигравали, тепер вони будуть пробувати відігратися в Копенгагені.

Свій клас гості почали доводити зі стартового свистка. Вже на 27-ій секунді провели показову контратаку і відкрили рахунок. Чемпіонки України, звичайно, не збиралися далеко відпускати свого опонента і ринулися відіграватися. Проте як пробити вмілий захист «Кобенхавна» ужгородки на перших хвилинах ще не знали.
    Перший раз забили господарі аж на 7 хвилині – Олена Уманець постаралася. Проте на той час данки встигли відзначитися тричі.
    Після забитого голу, «карпатівки» осміліли – зрештою, грали вдома перед великою кількістю вболівальників. Доволі успішно діяла Івана Мигович - до 13-ої хвилини вона двічі змогла забити данкам.
    Проте пропускали і «Карпати». Близько до середини тайму, господарі почали діяти краще – завдяки хорошим атакам Вікторії Цибуленко, «Карпати» з трьохголового відриву змогли рахунок зрівняти - 6:6.
    Данки такого явно не чекали – відразу після голу їх наставник Албертсен попросив тайм-аут аби збити темп гри. Це допомогло данкам – вони знову вийшли вперед. Шанс відразу зрівняти рахунок «карпатівки» не використали – Тарасова не змогла реалізувати семиметровий. Виправила її помилку Вікторія Цибуленко, яка в першому таймі була найкраща. Далі гра пішла «м’яч в м’яч» - атакували команди переважно через центр. На жаль, данки під кінець тайму вирвалися вперед, а закарпатки відігратися не встигли: преша половина гри закінчилася з рахунком 9:10 на користь «Кобенхавна».
    До речі, в першому таймі варто відзначити дуже хорошу гру Наталії Гайович, ігровий показник її дій був 50%.
    Зрівняли рахунок господарі відразу на початку другої половини гри – Цибуленко реалізувала семиметровий. А на 3-ій хвилині «карпатівки» навіть вперше в грі вийшли вперед – знову продемонструвала клас капітан українського чемпіона – 12:11. Данки повернули собі перевагу в рахунку тільки на 10-ій хвилині тайму - 13:14. На 18-ій хвилині данки почали збільшувати перевагу – захищатися втомленим ужгородкам ставало все важче. На 20-тій хвилині Кобенхавн вів в рахунку вже 14:18.
    В заключній десятихвилинці все стало зрозуміло – українські чемпіонки втомилися і на рівних зі скандинавськими гостями грати вже не встигали. До 22-ої хвилини їм вдалося трохи скоротити рахунок 16:19. Але ближче до кінця матчу, «Кобенхавн» тільки збільшував перевагу. За 2 хвилини до завершення гри, скандинавки вже вели в рахунку 17:22. З таким рахунком матч і завершився.
    "Карпати" Ужгород - "Кобенгавн" Копенгаген *17:22 (9:10)