ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

До Закарпаття приїхала Музика

  03 декабря 2020 четверг

  Пані Музика прибула на Закарпаття на запрошення VI Міжнародного дитячо-юнацького конкурсу «Срібний Дзвін». Із четверга 157 учасників з усіх регіонів України та із-за кордону — піаністи, гітаристи, скрипалі, домристи, "духовики" й академічні вокалісти — змагаються за нагороди престижного музичного змагання держави.Слухають конкурсантів поважні члени журі — провідні музиканти України та Європи. Власне, суддівська колегія не обмежується оцінюванням: трубач із Києва Андрій Ільків, гітарист із Харкова Володимир Доценко, скрипаль із Росії Анар Мірзоєв і наш піаніст Віктор Теличко вже подарували краянам свої концерти — в Ужгороді та Мукачеві.

  На ура пройшло відкриття конкурсу: попри всі негаразди, що їх останнім часом переживали організатори, на «Срібний Дзвін» приїхали голови журі: музичного конкурсу — народний артист України, композитор, голова Національної спілки композиторів України Євген Станкович та змагання вокалістів — одна з провідних оперних співачок України, народна артистка Ґізела Ціпола. Вони, наші колишні земляки, в один голос висловили неабияку радість з того, що "Дзвін" таки залунав, тобто очікуване свято музики відбудеться. Це підтвердили й члени журі: вони виступили на відкритті, засві-

  дчуючи, що спроможні оцінювати найталановитіших дітей.

  Тим часом в Ужгороді й Мукачеві звучить музика: всі учасники — від найменших і до майже дорослих — показують виконавську майстерність, а в суддів болить голова, кому віддати ґран-прі та інші цінні нагороди, зокрема духовий інструмент від компанії «Сель-мер-Париж». Інтрига спаде наступного тижня: коли 11 та 12 жовтня свято підсумують великі ґала-концерти, пані Музика забере для своїх друзів-конкурсантів почесні нагороди «Срібного Дзвону». Але вона, як і Мистецтво, не полишить наш край, адже звучання «Срібного Дзвону» не спинити.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору