ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На вибори 26 грудня буде виділено 109 млн. грн.

  20 января 2021 среда

  Центральна виборча комісія, Кабінет Міністрів України та бюджетний комітет парламенту, практично, домовились про виділення для проведення повторного голосування 26 грудня 109 млн. грн. Про це в інтерв’ю журналістам сказав голова ЦВК Ярослав Давидович, повідомляє кореспондент «proUA».

  В цей же час Давидович відзначив, що на сьогодні проблемою залишається формування територіальних виборчих комісій. Він відзначив, що вже завтра ТВК повинні бути створені, але кандидати до цього часу не подали кандидатури для затвердження ЦВК.

  Давидович також повідомив, що взяв під свій особистий контроль інформаційну систему «Вибори». За його словами, на внутрішній сайт ЦВК інформація надходитиме в режимі он-лайн, а на зовнішньому сайті поновлюватиметься кожні 20 хвилин. Він також нагадав про паралельне надходження інформації телетайпом.

  Давидович також позитивно оцінив прийнятий сьогодні закон згідно з яким бюлетені будуть виготовлятися на двох державних поліграфічних підприємствах – Банкнотно-монетному дворі НБУ та поліграфкомбінаті «Україна» (раніше лише на Банконтно-монетному дворі). Він нагадав також, що для проведення другого туру виборів (21 листопада) ЦВК почала друк бюлетенів 11 листопада на цих двох підприємствах і встигла вчасно надрукувати всі бюлетені. Давидович наголосив, що прийнятий Радою закон дозволить вчасно і в повному обсязі підготуватися до проведення повторного голосування.

  ProUA

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору