У Львові "Закарпаття" виграло з рахунком 3:1

26 апреля 2024 пятница
    27 переглядів

У Львові відбувся товариський матч місцевих "Карпат" з ужгородським "Закарпаттям". Підсумком гри стала перемог останніх – 1:3. Ініціатором спарингу із “зелено-білими” став головний тренер “Закарпаття” Петро Кушлик, який, нагадаємо, нещодавно очолив цей клуб.

За львів’ян у цьому протистоянні зіграли ті футболісти першої команди "Закарпаття", які виходили на заміну в зустрічі з “Динамо-2”, а також найкращі представники другої команди львівських “Карпат”, яка виступає у другій лізі. З гравців, які потрапляють до основи клубу, по тайму відіграли Федорів, Батіста та Распопов.

Упродовж першої половини гри “гостріше” діяли “карпатівці”. Атака господарів поля увінчалася успіхом на 25-й хвилині матчу – після проходу та флангової передачі Батісти Сергій Пшеничних ефектним ударом зльоту вивів львівську футбольну дружину вперед. Але довго тішитися перевагою не вдалося. Уже за п’ять хвилин до перерви ужгородці завдали удару у відповідь – атака “Закарпаття” завершилася тим, що півзахисник “Закарпаття” Тарас Ільницький грудьми заштовхнув шкіряну кулю у порожні ворота львів’ян.

У другому таймі двобою у складі “Карпат” з’явився голкіпер Мацей Налєпа, який близько шести місяців провів на правах оренди в латвійській “Венті”. Повернення польського кіпера у львівську команду розпочалося не вельми приємно – перший же удар у його ворота завершився голом. Тарас Михалик, обігравши декількох захисників “зелено-білих”, із гострого кута пробив під саму поперечину. Мацей Налєпа не сподівався такого підступного удару й не зумів урятувати команду. Львів’яни мали шанс відігратися на останній хвилині, але після стрімкої контратаки в порожні ворота з восьми метрів не влучив Андрій Малик. Натомість футболісти з Ужгорода скористалися недолугими діями оборонців і вже в доданих хвилинах матчу довели рахунок до 3:1 на свою користь. Автор забитого гола – Владислав Микуляк.