ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
опалювальний сезон

опалювальний сезон

  10 апреля 2020 пятница

  Сьогоднішній робочий день в Закарпатській облдержадміністрації розпочався з аналізу роботи житлово-комунального господарства гірського краю в осінньо-зимовий період. На нараді особлива увага зверталася на проблемні моменти, виправити які голова ОДА Іван Різак доручив у найкоротші строки.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У зв'язку з підготовкою до осінньо-зимового періоду голова облдержадміністрації Іван Різак доручив головам райдержадміністрацій і міськвиконкомів, начальникам управлінь облдержадміністрації, керівникам обласних управлінь і служб забезпечити з 11 по 17 жовтня 2004 р. проведення в області тижня благоустрою.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  До опалювального сезону уже готові майже всі житлові будинки. Відремонтовано 103 покрівлі із 105 запланованих, 87 відсотків систем центрального опалення, практично всі котельні комунальної теплоенергетики.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За дев'ять місяців ц.р. на Закарпатті за електроенергію сплачено 92,5 відсотка, газ - 109, теплопостачання - 98 і водопостачання та водовідведення - 85 відсотків. Це краще, ніж торік. Однак обласну владу й далі продовжує турбувати ситуація з розрахунками водоканалів та підприємств комунальної теплоенергетики.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді відбулася селекторна нарада в Закарпатській облдержадміністрації, на якій розглянуто стан готовності підприємств та організацій житлово-комунального господарства гірського краю до роботи в осінньо-зимовий період. Наразі до опалювального сезону готові 3 тис. 487 будинків, що становить 95 % від запланованого.

  3 просмотров. Обсудить (0)