Ужгород: Кубок олімпійської чемпіонки з гандболу Ніни Гецко поїхав до Угорщини

07 мая 2024 вторник
    46 переглядів

Кубок олімпійської чемпіонки Ніни Гецко здобула відома угорська команда "Narancs". Вона перемогла у міжнародному турнірі з гандболу серед жіночих команд, який завершився сьогодні в Ужгороді. У змаганнях брали участь кращі колективи чотирьох сусідніх країн: Словаччини, Румунії, Угорщини та України.У фіналі зустрілися гандболістки ужгородських "Карпат" і "Narancs". Перемігши з рахунком 25:21, гості завоювали перше місце і кубок Ніни Гецко, на честь якої й проводився цей турнір. Третє місце розіграли команди "Ювента" /Словаччина/ та "Четате Дева" /Румунія/. Сильнішими виявились румунки. Отже, другі у турнірній таблиці - закарпатки, треті - румунки. Відзначено й кращих гравців.

Вже учетверте проводиться в Ужгороді цей турнір, під час якого розігрується кубок Ніни Гецко - найтитулованішої спортсменки Закарпаття. У складі гандбольної жіночої збірної колишнього Союзу вона стала чемпіонкою Олімпійських ігор в канадському місті Монреаль /1976 р./. Була й чемпіонкою світу /Будапешт-82/. Заслужений майстер спорту. Деякий час виступала за рубежем - за команди "Вашаш" /Будапешт/, "Будучность" /Чорногорія/ і "Стьярна" /Ісландія/. В останні роки безвиїзно проживає у рідному місті Берегове на Закарпатті, повідомляє Ярослав Ядловський, УКРІНФОРМ.