ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Націоналіст

Націоналіст

  22 февраля 2018 четверг

  Завтра, 18 березня, в прес-центрі Закарпатської облдержадміністрації відбудеться брифінг начальника відділу у справах національностей Закарпатської облдержадміністрації Юдіти Євчак.Йтиметься про співпрацю із закордонними українцями.

  Початок: 10.00.


  1 просмотров. Обсудить (0)

  Венгрия сегодня отмечала один из главных государственных праздников - 160-ю годовщину революции 1848 года.

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  У зв’язку з відзначенням 69 річниці Карпатської України завтра, 15 березня, об 11. 00 на Верецькому перевалі, Закарпатська область, відбудеться закладення та посвячення майбутнього обеліска Карпатським січовикам.

  1 просмотров. Обсудить (1)

  12 березня в Ужгороді на площі Народній біля Закарпатської облдержадміністрації та обласної Ради представники українських національно-демократичних сил Закарпаття – ВО „Свобода”, УНП, НРУ, УРП „Собор”, КУН та крайове товариство „Просвіта” – провели пікетування Закарпатської обласної Ради та ОДА з вимогами припинити антиукраїнські сепаратистські

  1 просмотров. Обсудить (18)

  Від початку тижня Демократична спілка угорців України спільно з Національним універ­ситетом «Києво–Мо­гилянська академія» про­водять культурні заходи під загальною назвою «Угорські дні в Україні 2008». Стартувала ця естафета у Львові зустріччю з угорською діаспорою міста і концертом українських музикантів угорського походження.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  Як повідомляє прес-служба глави держави, про це йшлося сьогодні на черговому засіданні ради, у роботі якого взяли участь керівники громадських організацій національних меншин України, а також представники центральних органів виконавчої влади.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Одна з активісток забороненої в Росії Націонал-більшовицької партії Ольга КУДРІНА одержала статус біженця в Україні, повідомляє радіостанція "Эхо Москвы" з посиланням на прес-службу опозиційної коаліції "Інша Росія".

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Київська міська організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода», УНА-УНСО, «Тризуб» імені Степана Бандери, Організація українських націоналістів та інші патріотичні організації провели пікетування Секретаріату Президента України з вимогою заборонити встановлення на Верецькому перевалі в Закарпатті пам’ятника до 1100-річчя приходу угорців у Карп

  2 просмотров. Обсудить (13)

  Фракція ВО «Свобода» закликала депутатів Львівської облради підтримати звернення до депутатів Закарпатської облради з проханням не дозволити відкриття пам'ятника на честь створення Великої Угорщини. З пропозицією виступив голова партії ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

  14 просмотров. Обсудить (61)