Третій день Чемпіонату Ужгорода із силового багатоборства (ФОТО)

19 травня 2024 неділя
    26 переглядів
    Чемпіонат Ужгорода із силового багатоборства пройшов в ЗОШ N5

Змагання проводились в ЗОШ № 5. Взяли участь команди ЗОШ № 19( Лінгвістична гімназія ім.. Т.Шевченка ), ЗОШ № 2, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ № 20.

Змагались у трьох вправах. 1.Жим штанги лежачи 40 кг на максимальну кількість разів. 2.Підтягування на перекладині 3.Армспорт
    Судили змагання голова обласної федерації паверліфтингу Андрій Федорішко, голова асоціації національних меншин Йовнош Едуард , чемпіон Всесвітніх Ігор Бейло Балог, чемпіонка і рекордсменка України Єлизавета Бан та інші.

Наводимо призові результати.
    1.Жим лежачи 3е місце Сташак Ярослав (ЗОШ № 5) та Конар Станіслав (ЗОШ №1)- по 37 раз
    2е місце Ховпей Олег (ЗОШ № 5 ) 40 раз
    Переміг Червак Микола (ЗОШ № 20 ) , 46 разів
    2.У підтягуванні два учасники показали результат по 21 повторенню. Це Горват Леонід із ЗОШ №5 та Міщенцов Михайло із ЗОШ № 20 і посіли третє місце.
    2-м став Безрукавий Сергій із ЗОШ № 3
    Переміг також учень 3-ї школи Касімов Руслан із результатом 30 раз.
    Хочеться зазначити, що суддівство Бейли Балога було досить строгим і кожному із лідерів по декілька повторень не було зараховано із-за технічних похибок. Так само серйозно судили жим Єлизавета Бан та Андрій Федорішко.

3. У армспорті призові місця посіли : 3-е Журавський Євген (ЗОШ № 5), і у фіналі Пожо Дмитро (ЗОШ № 5) переміг у двох поєдинках із трьох Дубасова Дмитра (ЗОШ № 20 )

У командному заліку третє місце посіла ЗОШ № 20, друге ЗОШ № 3, і перемогла команда господар змагань ЗОШ № 5.

Усі призери нагороджені грамотами і дипломами управління освіти м.Ужгорода, а також абонементами від спортивного комплексу «Фанат».

Фінальні змагання Чемпіонату Ужгорода із силового багатоборства пройдуть 26 квітня у ЗОШ № 3. Участь візьмуть команди- переможниці кущових змагань , це ЗОШ № 5, №6, та №7, а також переможці таких змагань в індивідуальному заліку