ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Велика Вітчизняна

Велика Вітчизняна

  17 апреля 2021 суббота

  Сьогодні в Ужгороді відбулося спільне засідання Ради ветеранів війни, праці, Збройних сил та правоохоронних органів м.Ужгород (голова — Анатолій Сабінін) і президії громадського об’єднання «Місто» (голова — Сергій Слободянюк).

  6 просмотров. Обсудить (0)

  В Закарпатті на сьогодні мешкає 12035 ветеранів Великої Вітчизняної війни, з яких понад 2000 – інваліди. Напередодні визначальної для країни дати – 60-річчя Перемоги над фашистськими загарбниками – обласна влада проводить низку заходів, спрямованих на поліпшення соціального захисту ветеранів.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  60-у річницю Перемоги ми повинні відсвяткувати не формально, а наповнити це свято конкретним змістом. Це питання було першочерговим на нараді заступника голови Закарпатської ОДА Олега Гаваші із заступниками начальників голів райдержадміністрацій та місцевих виконавчих комітетів з соціальних та гуманітарних питань.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Визнанням на державному рівні важкого життєвого шляху громадян України, чиє дитинство збіглося з роками Другої світової війни, є прийнятий Верховною Радою України Закон "Про соціальний захист дітей війни" (№ 2195-IV від 18 листопада 2004 р.).Під його дію підпадають громадяни України, яким на час закінчення Другої світової війни (2 вересня 1945 р

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася обласна нарада, на якій, зокрема йшлося й про завдання щодо підготовки та відзначення на Закарпатті 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війни.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  З нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни в обласному центрі Закарпаття відбулася традиційна зустріч керівництва м.Ужгород з активістами громадських організацій міста – ветеранами Великої Вітчизняної війни та військової служби. Для останніх був накритий святковий стіл у кафе Ужгородського міськвиконкому.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У переддень Дня захисника Вітчизни в мерії обласного центру Закарпаття вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни.Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі Ужгородської міськради, міська влада завжди знаходить можливості тісно та дієво співпрацювати з ветеранськими організаціями та військовими структурами.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  "Пам'ятаймо минуле заради майбутнього" — під такою назвою була проведена акція а Сторожницькій ЗОШ І-ІII ст., присвячена визволенню Закарпаття від фашистських загарбників. У ній взяли участь не лише учні та вчителі школи, а й шановані в селі люди~ учасники та свідки Великої Вітчизняної війни - Вікентій Синичка та Марія Конкус.

  6 просмотров. Обсудить (2)